Paraván masiv bílá APA108B
121;2;171;
Paraván, masiv, bílá. Třídílný paraván vyrobený z masivního smrkového dřeva v bílé barvě nabízí praktické řešení pro rozdělení prostoru i dekorativní doplněk interiéru. Kaž...
Třídílný paraván vyrobený z masivního smrkového dřeva v bílé barvě nabízí praktické řešení pro rozdělení prostoru i dekorativní doplněk interiéru. Každá z částí je spojena kovovými panty, které umožňují snadné skládání a nastavení úhlu podle potřeby. Povrchová úprava zdůrazňuje přirozenou strukturu dřeva a zároveň usnadňuje údržbu. Paraván je stabilní a díky masivnímu provedení navržen pro dlouhou životnost. Je vhodný do různých typů interiérů, kde přispívá k vytvoření soukromí nebo optickému oddělení zón. Rozměr jednoho dílu 40x171cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paravany |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 8591957705848 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | dřevo |
| Šířka: | 121 |
| Hloubka: | 2 |
| Výška: | 171 |
| Styl: | Moderní |
| Místnost: | bytové doplňky |
| Kategorie: | paravany |
| Hmotnost - netto (kg): | 6.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 7 kg |
| Světlá výška (cm): | 6 |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Demontované: | Ne |
| Dekor desky: | Dřevo |
| Barva nohou: | Bílá |
| Karton1: | 172x43,5x8 |
| Výhoda 1: | Masivní smrkové dřevo |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




