Paraván masiv černá APA104C
121;2;171;
Paraván, masiv, černá. Třídílný paraván z masivního smrkového dřeva v černém provedení nabízí praktické řešení pro rozdělení prostoru s výrazným přírodním dekorem. Horní čás...
Třídílný paraván z masivního smrkového dřeva v černém provedení nabízí praktické řešení pro rozdělení prostoru s výrazným přírodním dekorem. Horní část tvoří propletené lamely, které propouštějí světlo a zároveň zajišťují dostatečnou míru soukromí, spodní část je tvořena plnou deskou s viditelnou strukturou dřeva. Pevné panty umožňují snadné skládání a přizpůsobení úhlu rozložení podle potřeby. Povrchová úprava v černé barvě podtrhuje výraznou texturu dřeva a usnadňuje údržbu. Paraván je vhodný pro použití v interiérech, kde je potřeba opticky oddělit části místnosti nebo vytvořit dekorativní prvek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paravany |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8591957705756 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | dřevo |
| Šířka: | 121 |
| Hloubka: | 2 |
| Výška: | 171 |
| Styl: | Moderní |
| Místnost: | bytové doplňky |
| Kategorie: | paravany |
| Hmotnost - netto (kg): | 8 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 9 kg |
| Světlá výška (cm): | 6 |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Demontované: | Ne |
| Dekor desky: | Dřevo |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 173x43,5x8cm |
| Výhoda 1: | Masivní smrkové dřevo |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




