Taburet s úložným prostorem bambus přírodní ABK128N
42;42;53;
Taburet s úložným prostorem, bambus, přírodní. Taburet z masivního bambusu v přírodním odstínu kombinuje praktický úložný prostor s možností sezení díky polstrovanému sedáku v jemné bílé barvě. Bam...
Taburet z masivního bambusu v přírodním odstínu kombinuje praktický úložný prostor s možností sezení díky polstrovanému sedáku v jemné bílé barvě. Bambusové lamely tvoří pevnou a vzdušnou základnu, která umožňuje cirkulaci vzduchu uvnitř koše. Polstrovaný sedák je potažený látkou, která se snadno udržuje a zvyšuje komfort při sezení. Díky svému přírodnímu vzhledu se hodí do různých interiérů, kde přináší přírodní atmosféru a funkčnost v jednom.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| EAN: | 8591957693664 |
| Dekor: | přírodní |
| Materiál: | bambus |
| Šířka: | 42 |
| Hloubka: | 42 |
| Výška: | 53 |
| Nosnost: | 75 kg |
| Styl: | skandinávský |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| Vzhled: | policové |
| dveře: | uzavřené |
| s lavicí: | sedací |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 4 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 5 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 2,5 x 2,5 |
| Světlá výška (cm): | 11 |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Demontované: | Ano |
| Karton1: | 52x44,5x14,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




