Botník bambus přírodní ABK115N
80;30;40;
Botník, bambus, přírodní. Botník s dvěma policemi je vyroben z masivního bambusu v přírodním odstínu, který přináší do interiéru svěží a teplý vzhled. Jeho otevřená konstrukce...
Botník s dvěma policemi je vyroben z masivního bambusu v přírodním odstínu, který přináší do interiéru svěží a teplý vzhled. Jeho otevřená konstrukce umožňuje dobré větrání obuvi a zároveň nabízí dostatek prostoru pro uložení více párů bot. Pevné bambusové lišty zajišťují stabilitu a dlouhou životnost, přičemž lehká povrchová úprava zachovává přirozenou strukturu materiálu. Kompaktní rozměry a jednoduchý design umožňují snadné umístění v předsíni nebo šatně, kde botník efektivně pomáhá udržet pořádek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| EAN: | 8591957693763 |
| Dekor: | přírodní |
| Materiál: | masiv |
| Materiál detailně: | bambus |
| Šířka: | 80 |
| Hloubka: | 30 |
| Výška: | 40 |
| Nosnost: | 6 kg |
| Styl: | skandinávský |
| Vzhled: | policové |
| dveře: | otevřené |
| s lavicí: | bez lavice |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 2.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 3 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 2,5 x 1,5 |
| Světlá výška (cm): | 16 |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Demontované: | Ano |
| Karton1: | 82x31x5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




