TV a relaxační křeslo manuální polohování potah béžová látka AKR138L-2
80;90;103;
Polohovací křeslo, béžová, látka. Polohovací křeslo v béžovém odstínu je potažené prémiovou žinilkovou látkou, která nabízí příjemný a měkký povrch vhodný pro dlouhodobé sezení. Robust...
Polohovací křeslo v béžovém odstínu je potažené prémiovou žinilkovou látkou, která nabízí příjemný a měkký povrch vhodný pro dlouhodobé sezení. Robustní kovová konstrukce nohou zajišťuje stabilitu a pevnost celé sestavy. Manuální ovládání umožňuje snadné nastavení polohy opěradla a podnožky podle individuálních potřeb, což přispívá k maximálnímu komfortu a relaxaci. Designové prošití na opěradle a sedáku podtrhuje moderní vzhled křesla a zároveň zvyšuje jeho odolnost. Polohovací funkce a tvarované područky doplňují praktické vlastnosti tohoto křesla, které je vhodné do obývacích pokojů i relaxačních zón.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957778811 |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | látka |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 80 |
| Hloubka: | 90 |
| Výška: | 103 |
| Hloubka sedu: | 52 |
| Výška sedu: | 47 |
| šířka sedu: | 46 |
| Nosnost: | 130 kg |
| Styl: | Moderní |
| Tvar: | relaxační |
| Vlastnosti: | polohovací |
| Cena: | 4 000 - 6 000 Kč |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | křesla |
| Nastavitelná hloubka: | 167 |
| Hmotnost - netto (kg): | 33 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 34 kg |
| Hmotnost (kg): | 34 kg |
| Výška područek (cm): | 61 |
| Šířka područek (cm): | 17 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ ovládání: | Manuální ovládání |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Gramáž potahu (g/m2): | 280 |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000 |
| Funkce: | Polohovací |
| Otočná: | Ne |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 84x77x66 |
| Výhoda 1: | Polohovací |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




