Botník barva hnědá ABK133D
60;24;81;
Botník, mdf, hnědá. Botník s dvěma přihrádkami v dekoru dub je vyroben z MDF desek s povrchovou úpravou, která napodobuje přirozenou strukturu dřeva. Praktický design umo...
Popis
Botník s dvěma přihrádkami v dekoru dub je vyroben z MDF desek s povrchovou úpravou, která napodobuje přirozenou strukturu dřeva. Praktický design umožňuje uložení obuvi do dvou samostatných prostorů s výklopnými dvířky, která jsou opatřena černými kovovými úchytkami pro snadnou manipulaci. Kompaktní rozměry botníku jej předurčují pro umístění v předsíních či menších prostorách, kde oceníte pořádek a rychlý přístup k obuvi. Stabilní provedení a kvalitní materiál zajišťují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Botník je vhodný pro uložení několika párů bot, čímž pomáhá udržet vstupní prostor čistý a organizovaný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| EAN: | 8591957733865 |
| Barva: | hnědá |
| Dekor: | ořech |
| Materiál: | MDF |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 60 |
| Hloubka: | 24 |
| Výška: | 81 |
| Nosnost: | 20 kg |
| Styl: | Moderní |
| Vzhled: | výklopné |
| dveře: | uzavřené |
| s lavicí: | bez lavice |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 14.76 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 15.3 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Materiál konstrukce: | MDF |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Ořech |
| Barva nohou: | Hnědá |
| Karton1: | 85,5x37,5x10,5 |
| Výhoda 1: | Úložný prostor |
Diskuze
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodnocení
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




