Dětská židle výškově nastavitelná šedá síťovina AKZ205S
61;53;102;
Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina. Dětská židle s šedou síťovinou nabízí pohodlné a zdravé sezení díky ergonomicky tvarované bederní opěrce a výškově nastavitelnému opěráku. Sedák je po...
Dětská židle s šedou síťovinou nabízí pohodlné a zdravé sezení díky ergonomicky tvarované bederní opěrce a výškově nastavitelnému opěráku. Sedák je potažený prodyšným materiálem, který zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu během dlouhého sezení. Odklápěcí područky umožňují snadné přizpůsobení prostoru a bílý plastový kříž s kolečky je určený pro tvrdé podlahy, což zajišťuje stabilitu a snadnou mobilitu. Mechanika umožňuje plynulé nastavení výšky sedáku podle potřeby dítěte. Celková konstrukce je navržena tak, aby podporovala správné držení těla a komfort při práci nebo hraní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957724870 |
| Barva: | šedá |
| Materiál sedáku: | látka |
| Šířka: | 61 |
| Hloubka: | 53 |
| Výška: | 102 |
| Hloubka sedu: | 43 |
| Výška sedu: | 43 |
| šířka sedu: | 43 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál kříže: | plast |
| Materiál opěráku: | síťovina |
| Místnost: | kancelář |
| Opěrka hlavy: | Ne |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 92-102 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 43-52,5 |
| Hmotnost - netto (kg): | 7.56 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 8.5 kg |
| Průměr kříže (cm): | 59 cm |
| Výška područek (cm): | 67 |
| Šířka područek (cm): | 7 cm |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Síťovina |
| Materiál kříže: | Plast |
| Čalouněné područky: | Ne |
| Typ područek: | Odklápěcí |
| Mechanika: | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Bílá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Funkce: | Výškově nastavitelná |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ano |
| Karton1: | 60,5x33x53,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




