Jídelní židle černá látka AJZ204C
45;55;88;
Jídelní židle, černá, látka. Jídelní židle s označením kombinuje moderní design s praktickými detaily. Sedák a opěradlo jsou potaženy černou látkou, která je snadno...
Popis
Jídelní židle s označením kombinuje moderní design s praktickými detaily. Sedák a opěradlo jsou potaženy černou látkou, která je snadno udržovatelná a doplněná designovým prošitím pro zvýraznění estetického dojmu. Černé kovové nohy s matnou povrchovou úpravou zajišťují stabilitu a pevnost celé židle. Součástí opěradla je praktické madlo, které usnadňuje manipulaci a přenášení židle. Židle nemá područky ani otočný mechanismus, což ji činí vhodnou pro jídelní prostory s omezeným prostorem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957767464 |
| Barva: | černá |
| Materiál potahu: | látka |
| Materiál sedáku: | čalouněné |
| Šířka: | 45 |
| Hloubka: | 55 |
| Výška: | 88 |
| Hloubka sedu: | 40 |
| Výška sedu: | 51 |
| šířka sedu: | 45 |
| Nosnost: | 150 kg |
| Materiál nohou: | kov |
| Područky: | bez područek |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | klasické |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 5.125 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 5 kg |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Otočná: | Ne |
| Karton1: | 69x51,5x51 |
| Výhoda 1: | Madlo pro snažší manipulaci |
Diskuze
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodnocení
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




